Mycie okien

Mycie okien po budowie

Szyby naprawione lub nie porysowane, zbliżają się odbiory – do pracy przystępują firmy sprzątające. Szmata do podłogi na oknie, wykonuje więcej zniszczeń niż nożyk do tapet, który również jest w użyciu przy pracach porządkowych. Okna po wyjściu sprzątaczy wyglądają jak obraz nędzy i rozpaczy.

Aby uniknąć opisanego scenariusza, oferujemy profesjonalne mycie okien po zakończeniu budowy i przed odbiorami przed klientów. Z nami macie gwarancję, że umyte okna nie zostaną porysowane ani uszkodzone w inny sposób. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zajmującą się wyłącznie myciem okien. Posiadają oni odpowiednie narzędzia nie rysujące szyb. Przechodzą szkolenia z techniki mycia okien. Co jednak najważniejsze posiadają praktykę w tym co robią.

Rozwiązania dla dużych obszarów lub wielu jednostek

Jeśli masz duży obszar lub wiele jednostek do umycia, radzimy zadzwonić do profesjonalnej firmy zajmującej się szkłem. Jak mówią, czas to pieniądz i obejmuje to również Twój czas.

Podawanie ogólnych kosztów na stronie internetowej byłoby mylące, ponieważ każda sytuacja jest inna, ale w przypadku dużych ilości szyb lub wielu jednostek nasze usługi oferują rzeczywiste oszczędności, często przekraczające 80% kosztów późniejszych napraw.

W przypadku ilości szyb większej niż 10 zalecamy poproszenie starszego technika o wizytę w celu oceny wymaganych prac i przedstawienia pisemnej wyceny. Nie pobieramy opłat za audyt i przygotowanie kosztorysu.

Opłacalna opcja. Na papierze nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale w rzeczywistości udowodniono, że jesteśmy co najmniej 3 razy szybsi niż nasz najbliższy konkurent, co czyni nas niezwykle opłacalnymi i nadal jesteśmy jedyną firmą myjącą okna w Polsce która skutecznie jest w stanie zagwarantować nie uszkodzone szyby po umyciu.

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usług zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy
Załoga Fineglass
736 828 150