Naprawa odprysków

Naprawa odprysków na szkle

Jeden z bardziej powszechnych rodzajów uszkodzeń spowodowanych zadrapaniami występującymi na placu budowy. Takie uszkodzenia są zwykle spowodowane usuwaniem ciężkich zanieczyszczeń, takich jak tynk lub cement, za pomocą narzędzia o tępej metalowej krawędzi, takiego jak kielnia, szpachelka lub nóż.

W przeciwieństwie do rys, w których to drobinki powodują większość uszkodzeń, samo narzędzie pozostawia uszkodzenie w szkle. Kielnie i podobne narzędzia są często używane, często mają zardzewiałe i postrzępione krawędzie, a także często mają stwardniały tynk lub cement przyklejony do krawędzi narzędzia.

Rozwiązania naprawcze: dla dużych obszarów lub wielu jednostek

Jeśli masz duży obszar lub wiele jednostek do naprawy, radzimy zadzwonić do profesjonalnej firmy polerującej szkło. Jak mówią, czas to pieniądz i obejmuje to również Twój czas.

Podawanie ogólnych kosztów naprawy na stronie internetowej byłoby mylące, ponieważ każda sytuacja w przypadku zarysowanego szkła jest inna, ale w przypadku dużych obszarów porysowanego szkła lub wielu jednostek nasze usługi oferują rzeczywiste oszczędności, często przekraczające 80%, na koszt wymiany porysowanych okien i drzwi.

W przypadku ilości szyb większej niż 10 zalecamy poproszenie starszego technika o wizytę w celu oceny wymaganych prac i przedstawienia pisemnej wyceny. Nie pobieramy opłat za audyt i przygotowanie kosztorysu.

Nie pobieramy opłat za oceny witryn.

Opłacalna opcja. Na papierze nie jesteśmy najtańszymi polerami szkła na rynku, ale w rzeczywistości udowodniono, że jesteśmy co najmniej 3 razy szybsi niż nasz najbliższy konkurent, co czyni nas niezwykle opłacalnymi i nadal jesteśmy jedyną firmą naprawiającą zarysowane szkło w Polsce która skutecznie jest w stanie zagwarantować naprawy bez zniekształceń

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usług zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy
Załoga Fineglass
736 828 150