O nas

Kilka słów o nas

Jesteśmy elastyczną i innowacyjną firmą zajmującą się technologicznym polerowaniem szyb. Niezależnie od problemu z porysowanym szkłem, zapewniamy profesjonalne rozwiązania do polerowania szkła na miejscu, dostosowane do każdej sytuacji i środowiska. Od przywracania porysowanych szyb zespolonych w ramach złożonych projektów budowlanych po naprawę pojedynczych uszkodzonych przez zarysowania szyb w domu i wokół niego – oferujemy szybkie, bezpieczne i opłacalne rozwiązania, które pozwolą przywrócić szkło do pierwotnego stanu.

Co więcej, każda naprawa, jaką się podejmujemy jest GWARANTOWANA. Jesteśmy jedną z niewielu firmą polerujących szkło na świecie, która GWARANTUJE niewidoczną naprawę.  Wszyscy nasi technicy są kwalifikowanymi w branży polerami szkła. Cały nasz personel terenowy jest przeszkolony i wykwalifikowany, aby działać profesjonalnie i bezpiecznie w ramach projektu, lokalu lub domu.

 

Oszczędność pieniędzy

Naprawa porysowanego szkła oszczędza średnio 80% kosztów wymiany. Zwykle pokrywa to tylko koszt szkła i montażu, ale jeśli uwzględnisz koszt remontu po montażu lub konieczność zastosowania specjalistycznego sprzętu dostępowego, takiego jak windy, dźwigi lub rusztowania, oszczędności te mogą być znacznie, znacznie większe.

 

Oszczędność czasu
Naprawa porysowanego szkła eliminuje długi czas realizacji zamówienia na wyprodukowanie, przetworzenie i dostarczenie szkła zamiennego a także dostarczenia na miejsce i udostępnienia instalatorom.

Ten czas wymiany jest często mierzony w tygodniach, a nie w dniach, ale w przypadku szkła importowanego z innego kraju czas realizacji jest często mierzony w miesiącach.

 

Oszczędność kłopotów
Usługi polerowania szkła, takie jak nasza, mogą zaoszczędzić wiele kłopotów i stresu, ponieważ eliminują potrzebę dodatkowych usług posprzedażowych, takich jak dekoratorzy lub środki czyszczące, oszczędzając jeszcze więcej czasu, pieniędzy i wysiłku.

Zatrudniając maszynę do polerowania szkła, masz do czynienia tylko z jedną osobą do naprawy porysowanego szkła, a nie z całym szeregiem wykonawców, aby osiągnąć ten sam rezultat.

 

Ochrona środowiska
Naprawianie porysowanego szkła oznacza, że produkujemy i transportujemy mniej szkła, co jest korzystne dla środowiska.
Naprawa 1 metra kwadratowego szkła pozwala zaoszczędzić średnio 24,75 kilogramów CO2 uwalnianego do środowiska, więc naprawa zarysowanego szkła naprawdę zmniejsza ślad węglowy. Przeczytaj więcej o tym, jak polerowanie szkła pomaga środowisku.