Usuwanie folii

Usuwanie folii budowlanej

Zdejmowanie folii zabezpieczającej szybę, to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania równoległych rys na szybie. Jednocześnie, jeżeli folia znajduje się na szybie zbyt długo, klej wulkanizuje się i jego usunięcie jest bardzo uciążliwe. W ruch idą wtedy skrobaki, szpachelki, noże wszelkiej maści i urody. Jak możemy sobie wyobrazić, szyba po takim ataku znajduje się w stanie opłakanym.
Możesz temu zapobiec, wynajmując naszych wykwalifikowanych pracowników do zdjęcia folii zabezpieczającej okna. Wykonamy to profesjonalnie, a jeżeli powstaną jakiekolwiek incydentalne uszkodzenia, usuniemy je w cenie usługi.

Gwarantujemy bardzo duże zmniejszenie kosztów naprawy szyb przed odbiorem przez klientów.

Rozwiązania dla dużych obszarów lub wielu jednostek

Jeśli masz duży obszar lub wiele jednostek do usunięcia folii, radzimy zadzwonić do profesjonalnej firmy zajmującej się szkłem. Jak mówią, czas to pieniądz i obejmuje to również Twój czas.

Podawanie ogólnych kosztów na stronie internetowej byłoby mylące, ponieważ każda sytuacja jest inna, ale w przypadku dużych ilości szyb lub wielu jednostek nasze usługi oferują rzeczywiste oszczędności, często przekraczające 80% kosztów późniejszych napraw.

W przypadku ilości szyb większej niż 10 zalecamy poproszenie starszego technika o wizytę w celu oceny wymaganych prac i przedstawienia pisemnej wyceny. Nie pobieramy opłat za audyt i przygotowanie kosztorysu.

Opłacalna opcja. Na papierze nie jesteśmy najtańsi na rynku, ale w rzeczywistości udowodniono, że jesteśmy co najmniej 3 razy szybsi niż nasz najbliższy konkurent, co czyni nas niezwykle opłacalnymi i nadal jesteśmy jedyną firmą zdejmującą folię w Polsce która skutecznie jest w stanie zagwarantować nie uszkodzone szyby po zdjęciu folii.

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usług zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy
Załoga Fineglass
736 828 150