Usuwanie rys

Skuteczna metoda usuwania rys

Trochę bardziej subtelne niż odprysk, rysy jest prawdopodobnie najczęstszą formą uszkodzenia przez zadrapanie na etapie końcowym inwestycji. Najczęściej powstają w wyniku nieumiejętnego sprzątania. Skrobania szyb nożykami do tapet, zmywania brudną szmatą czy zdejmowania folii zabezpieczającej w niewłaściwy sposób. Powszechnym nieporozumieniem jest to, że samo narzędzie powoduje drapanie. Ciągle słyszymy, że ktoś używający złego typu narzędzia zarysował moją szybę. Samo ostrze ma niewiele wspólnego z zadrapaniami.

Prawdziwą przyczyną uszkodzenia skrobaka jest niewłaściwe użycie skrobaków, ściągaczek do szyb czy szmat. Częstym błędem jest utrzymywanie kontaktu narzędzia ze szkłem zarówno podczas ruchu do przodu, jak i do tyłu, podczas usuwania zanieczyszczeń z powierzchni szkła. Gdy narzędzie usuwa zanieczyszczenia podczas ruchu do przodu, zanieczyszczenia zostają uwięzione pod narzędziem i to odłamki (pod naciskiem) powodują zadrapania podczas ruchu wstecznego.

Bardzo subtelne prawie niewidoczne uszkodzenia, ujawniają się często w pełnym słońcu. Najczęściej zlokalizowane wzdłuż krawędzi okna. Rozwiązania naprawcze: dla dużych obszarów lub wielu jednostekJeśli masz duży obszar lub wiele jednostek do naprawy, radzimy zadzwonić do profesjonalnej firmy polerującej szkło.

Jak mówią, czas to pieniądz i obejmuje to również Twój czas.

Podawanie ogólnych kosztów naprawy na stronie internetowej byłoby mylące, ponieważ każda sytuacja w przypadku zarysowanego szkła jest inna, ale w przypadku dużych obszarów porysowanego szkła lub wielu jednostek nasze usługi oferują rzeczywiste oszczędności, często przekraczające 80%, na koszt wymiany porysowanych okien i drzwi.

W przypadku ilości szyb większej niż 10 zalecamy poproszenie starszego technika o wizytę w celu oceny wymaganych prac i przedstawienia pisemnej wyceny. Nie pobieramy opłat za audyt i przygotowanie kosztorysu.

Opłacalna opcja. Na papierze nie jesteśmy najtańszymi polerami szkła na rynku, ale w rzeczywistości udowodniono, że jesteśmy co najmniej 3 razy szybsi niż nasz najbliższy konkurent, co czyni nas niezwykle opłacalnymi i nadal jesteśmy jedyną firmą naprawiającą zarysowane szkło w Polsce która skutecznie  jest w stanie zagwarantować naprawy bez zniekształceń.

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usług zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy
Załoga Fineglass
736 828 150