Polerowanie szyb Trójmiasto

Chyba niewiele rzeczy tak mocno rzuca się w oczy, jak rysy na szklanych powierzchniach. Szczególnie jeśli mówimy o oknach – zarówno tych w domu, jak i w biurach czy galeriach handlowych. Nad niektórymi przechodzi się do porządku dziennego, z uwagi na wysokie ceny i kłopotliwą wymianę, a inne wymagają podjęcia działań, ponieważ wpływają na postrzeganie obiektu przez klientów. Jednak niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że możliwa jest naprawa szyb – i przynosi świetne rezultaty!

Usuwanie rys z szyb okiennych – bez zdejmowania z okna!

Zamiast wymieniać lekko uszkodzoną szybę na nową i ponosić związane z tym koszty, możesz wybrać szybszą, sprawniejszą i bardziej ekologiczną opcję. Możliwe jest bowiem skuteczne usuwanie rys na szkle, po którym ich powierzchnia wraca do idealnego stanu. Nie ma potrzeby czekać na dostawę nowej szyby, rozbierać i ponownie sklejać okna czy wyłączać obiekt firmowy z użytku – zamiast tego możesz zadzwonić po ekipę, która jeszcze tego samego dnia zostawi Twoje okno w fabrycznym stanie. A z jakimi defektami można sobie w ten sposób poradzić? M.in. z rysami (nawet głębokimi), popaleniami, soczewkami (np. powstającymi przy nieumiejętnych naprawach) czy nawet pęknięciami. Uszkodzenie szyby wcale nie musi być już dużym problemem!

Fineglass – profesjonalne polerowanie szyb okiennych w Trójmieście

Już od ponad 12 lat działamy na Trójmiejskim rynku, w międzyczasie wykonując setki zleceń i ratując szyby naszych klientów. Możemy pochwalić się więc sporym doświadczeniem, które w połączeniu z nowoczesnym sprzętem pozwala nam podjąć się właściwie każdego zadania, z którym trafiają do nas klienci. Zleć nam polerowanie rys na szkle i przekonaj się, jak wysokiej jakości usługi świadczymy. Nie będziesz w stanie uwierzyć w to, że Twoje okno przeszło taką metamorfozę. Działamy na terenie całego Trójmiasta – Gdańska, Gdyni i Sopotu i oczywiście dojeżdżamy do klienta. Skontaktuj się z nami i jeszcze tego samego dnia ciesz się przejrzystym i – co najważniejsze – perfekcyjnym oknem.