Polerowanie szyb Katowice

O uszkodzenia szyb czy szklanych powierzchni stosunkowo łatwo – wystarczy chwila nieuwagi podczas montażu, wykonywania w pobliżu prac czy nawet mycia, aby na ich powierzchni powstały rysy, soczewki, popalenia czy nawet pęknięcia. Wymiana całego elementu na nowy oznacza długie oczekiwania na szyby, a sam montaż może być kłopotliwy i nie zawsze możliwy. Jeśli do uszkodzeń doszło podczas realizacji inwestycji budowlanej, to może to doprowadzić nawet do kosztownego poślizgu w terminach realizacji. Na szczęście naprawa szyb jak najbardziej jest możliwa i często jest najlepszym rozwiązaniem. 

Usuwanie rys z szyb okiennych – zrobimy to dla Ciebie!

Polerowanie szyb okiennych przynosi zauważalne rezultaty – i od ponad 12 lat właśnie tym się zajmujemy! Choć nie jest to lekkie i szybkie zadanie, to w zdecydowanej większości przypadków polerowanie szyb okiennych pozwala na całkowite przywrócenie ich do stanu fabrycznego. Nie ma konieczności wyciągania ich z ramy, zamykania punktu usługowego czy opóźniania kolejnych etapów inwestycji budowlanej. Radzimy sobie nawet z głębokimi rysami, widocznymi popaleniami czy soczewkami powstałymi po nieumiejętnych naprawach wykonywanych przez konkurencję. 

Polerowanie rys na szkle można przeprowadzić w ciągu zaledwie jednego dnia, szczególnie przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczonej załogi. Nie daj sobie wmówić, że wymiana jest konieczna, a za nową szybę będziesz musiał słono zapłacić.

Usuwanie rys na szkle – z nami skutecznie!

Pomogliśmy już setkom ludzi w pozbyciu się szpecących rys i popaleń na szybie, uratowaniu planu budowy czy po prostu zaoszczędzeniu sporych sum. Polerujemy szyby także na terenie Katowic – zawsze na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Damy Ci gwarancję fachowo wykonanej pracy i przywrócenia Twojej szyby do pełni przejrzystości, najczęściej do stanu nie do odróżnienia z fabrycznym. Jeśli więc potrzebujesz szybko i dobrze naprawić swoją szybę, to nie szukaj już dalej!