Polerowanie Parapetów z kamienia

Szlifowanie i polerowanie parapetów z kamienia

Parapety w Twoim domu nie wyglądają już tak jak dawniej? Na ich powierzchni pojawiły się rysy odbarwienia i wgłębienia? Chciałbyś przywrócić im pierwotny wygląd, ale nie chcesz nawet słyszeć o wymianie? Na szczęście jak najbardziej to możliwe – wykonując polerowanie parapetów z kamienia, możesz przywrócić im pierwotny wygląd!

Szlifowanie parapetów – to możliwe!

Marmurowe, granitowe, wykonane z lastryko czy konglomeratu – wszystkie rodzaje parapetów kamiennych są chętnie wybierane właśnie z uwagi na trwałość i bardzo ładne wykończenie, dzięki czemu ozdabiają wnętrza i nadają im niepowtarzalnego wystroju. Niestety z czasem nawet na tak trwałych materiałach pojawiają się rysy, odbarwienia i niedoskonałości, przez co nie wyglądają już jak dawniej. Samodzielne usuwanie rys z parapetu jest praktycznie pozbawione sensu – nie tylko kosztowałoby Cię to bardzo dużo wysiłku, ale także wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu i doświadczenia. Polerowanie granitu czy marmuru to ciężka praca, ponieważ są to jedne z najtwardszych materiałów wykorzystywanych w budownictwie. Z drugiej strony ich wymiana na nowe nie jest ani tania, ani łatwa – rozkuwanie ścian, wyrywanie parapetów i ponowne ich umieszczanie pod oknami oznacza nawet kilka dni pracy.

Na szczęście istnieje również trzecia (najsensowniejsza) opcja – odnawianie parapetu z lastryko, marmuru, granitu czy konglomeratu wykonane przez profesjonalistów. Decydując się na takie rozwiązanie, zaoszczędzisz czas i pieniądze, unikniesz kłopotliwego wykuwania i ponownego wmurowywania, a w rezultacie otrzymasz piękne i gładkie parapety – zupełnie takie, jak kiedy je kupowałeś. Polerowanie parapetów jest również najbardziej ekologiczną i najszybszą opcją – w kilka godzin Twoje mieszkanie może być skutecznie odmienione.

Firma polerująca parapety – to my!

Na co dzień zajmujemy się polerowaniem szyb i okien – czyli materiałów delikatnych, kruchych i wymagającej wyjątkowej uwagi i dokładności. Dlatego możemy zaoferować Ci najwyższej jakości polerowanie parapetów z konglomeratu, marmuru, granitu czy lastryko – bez obaw o jakość wykonania czy uszkodzenia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, jesteśmy doświadczonym zespołem i dlatego mamy pewność, że przywrócimy Twoim parapetom idealny wygląd – zupełnie taki, jaki miały, gdy odbierałeś je ze sklepu. Jeśli więc interesuje Cię polerowanie marmuru, to skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak piękne mogą znowu być Twoje parapety! Gwarantujemy, że już nigdy więcej nie będziesz rozważać ich wymiany.

usuwanie-rys-z-parapetu
Szlifowanie-parapetów
polerowanie-parapetów