Polerowanie powierzchni szklanych

Polerowanie i usuwania rys 

oraz naprawa szklanych konstrukcji

Dzięki nowoczesnym technologiom szkło posiada bardzo szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach życia a przede wszystkim w budownictwie. Dzięki ciągłemu rozwojowi procesu produkcyjnego wytwarzane są coraz większe tafle szkła, dzięki temu stało się ono nie tylko materiałem dekoracyjnym, ale znalazło stałe miejsce jako element konstrukcyjny i wykończeniowy.

Zastosowanie szkła we współczesnym budownictwie, to nie tylko okna i drzwi. Szkło stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne, coraz częściej wykorzystywane jest do budowy szklanych ścianek działowych, daszków, szklanych balustrad, schodów, podłóg, kabin prysznicowych, paneli kuchennych i wielu innych elementów. Ma zastosowanie w niemal każdym wnętrzu, zarówno w przestrzeni mieszkalnej, handlowej, użytkowej oraz w obiektach biurowych jak i usługowych. Jako materiał konstrukcyjny zyskuje coraz większą liczbę zwolenników.

Szkło zapewnia wnętrzom lekkość, przejrzystość i nieograniczony dostęp do światła dziennego, ponadto jest wytrzymałe, funkcjonalne oraz bezpieczne. Jednak podobnie jak wiele innych materiałów, szkło z czasem może ulec uszkodzeniu, mogą pojawić się na nim nieestetyczne zarysowania pęknięcia, odpryski, zacieki czy podpalenia. Uszkodzenia szkła często są wynikiem nieumiejętnego mycia i nieodpowiednią konserwacją, ale także stałą ingerencją mechaniczną, tj. przypadkowe zarysowania, zadrapania, obtarcia, kurz, mikroskopijne grudki piasku, uderzenia tępymi narzędziami.

Jeśli szklana konstrukcja nie prezentuje już tak efektownie jak na początku, niekonieczna jest wymiana. Niewątpliwie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy specjalizującej się w polerowaniu szkła, odnawianiu i usuwaniu rys na różnego rodzaju szybach i powierzchniach szklanych.

Nasza firma Fineglass oferuje kompleksową renowację różnego rodzaju szyb i wielu innych powierzchni szklanych. Posiadamy bogate doświadczenie, różnorodność zrealizowanych zleceń oraz wykwalifikowaną kadrę niekwestionowanych fachowców.
Nowoczesny, specjalistyczny park maszynowy oraz stosowana przez nas najnowsza technologia, gwarantują profesjonalne, bezpieczne oraz terminowe wykonanie każdego zlecenia.

Podejmujemy się polerowanie i usuwania rys z takich konstrukcji szklanych jak:

 • szklane balustrady wewnętrzne,
 • szklane balustrady balkonowe,
 • ściany szklane i całoszklane,
 • szklane ścianki działowe,
 • witryny szklane,
 • drzwi szklane,
 • daszki szklane,
 • szklane schody,
 • szklane podłogi,
 • szklane kabiny prysznicowe,
 • inne przeszklenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Należy mieć na uwadze, że nieprawidłowo wykonana usługa renowacji powierzchni szklanej może doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia szkła. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, nasza firma gwarantuje wykonanie wszelkich usług z zakresu usuwania rys na szkle, polerowania i odnawiania szkła, naprawy odprysków, usuwanie mikrouszkodzeń na najwyższym poziomie przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa.

Z nami Twoje szklane konstrukcje wrócą do pierwotnego wyglądu. Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usług zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy
Załoga Fineglass
736 828 150