Renowacja szyb w komunikacji miejskiej

Niewiele pojazdów musi znosić tak ciężką eksploatację, jak te służące w komunikacji miejskiej. Tramwaje, autobusy czy metro każdego dnia przewożą tysiące pasażerów, zmagają się z różnymi warunkami atmosferycznymi i drogowymi, a nierzadko padają także ofiarą wandalów. Jednymi z najczęściej ulegających uszkodzeniu i zużyciu elementami tych pojazdów są szyby. Na szczęście w większości przypadków nie musi oznaczać to konieczności ich wymiany – renowacja szyb w transporcie miejskim jest możliwa! Zobacz jaką ofertę mamy do zaproponowania i przekonaj się, dlaczego warto sięgnąć po takie rozwiązanie.

Renowacja szyb w komunikacji miejskiej – przykra konieczność

 Najdroższym rodzajem szyb, w niemal każdym pojeździe są te o wypukłej formie – najczęściej są to szyby czołowe i tylne. Niestety, to właśnie te pierwsze w największym stopniu biorą na siebie trudy codziennej eksploatacji – piasek, kamienie i zanieczyszczenia, które uderzają w nie podczas jazdy. Przednia szyba może zarysować się także na skutek uszkodzenia wycieraczki – i wcale nie jest to zjawisko rzadkie. Również szyby w przedziale pasażerskim narażone są na uszkodzenia, choć najczęściej powstają one na skutek działania pasażerów – celowego bądź niezamierzonego. Niekiedy szyby ulegają także zniszczeniu podczas wykonywanych prac remontowych.

Polerowanie szyb w metrze, autobusie i tramwaju

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i bazując na zdobytym przez lata doświadczeniu, oferujemy usuwanie rys w tramwajach, autobusach i w kolejkach metra. Profesjonalnie wykonana usługa pozwala niemal całkowicie pozbyć się zauważalnych rys, odprysków czy popaleń – a więc najczęściej występujących uszkodzeń szkła. Polerowanie szyb w tramwajach pozwala na znacznie szybsze i tańsze przywrócenie im pierwotnych parametrów w porównaniu do wymiany. Tak odnowione okna są w zasadzie identyczne z oryginalnie zamontowanymi lub wymienionymi na nowe. Jednak polerowanie szyb w autobusach trwa znacznie krócej i może odbywać się w dowolnej porze (np. podczas postoju czy prac konserwacyjnych), nawet w nocy, dzięki czemu pojazd nie wypada z normalnego użytkowania – nie ma więc konieczności poszukiwania pojazdu zastępczego albo zmiany rozkładu jazdy.

Wykonujemy usuwanie rys na szybach w metrze, autobusie i tramwaju korzystając z nowoczesnych rozwiązań, w tym zestawów odsysających, co pozwala na utrzymanie pojazdu w czystości podczas tego zabiegu i ułatwia jego powrót do pracy.

Firma odnawiająca szyby w komunikacji miejskiej i transporcie FineGlass

Zaletą świadczonej przez nas usługi, w porównaniu do wymiany szyby jest oszczędność pieniędzy (polerowanie jest nawet kilkukrotnie tańsze) i czasu, a także uniknięcie kłopotliwej wymiany okien, dzięki czemu od razu po odnowieniu szkła pojazd wraca do normalnego wykorzystania. Usługa jest wykonywana przez doświadczonych specjalistów wyposażonych w najnowocześniejszy dostępny na rynku sprzęt, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu doskonałe rezultaty – porównywalne z wymianą szyb na nowe. Nie ma dla nas zleceń za dużych czy za trudnych – z przyjemnością pomożemy więc odnowić również Państwa flotę!

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usług zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiamy
Załoga Fineglass
736 828 150